Список товарів за виробником  Aira Style

«Айра стиль» - це красиво, оригінально, модно!
Багато разів на рік брестская фірма «Айра стиль» радує покупниць свіжими колекціями, надаючи любителькам обновок можливість наповнити свій гардероб яскравим і стильними речами, зробленими з урахуванням усіх модних тенденцій. Дівчатам, які хочуть підкреслити індивідуальність, не бояться показатися жіночними і прагнуть бути елегантними, одяг цієї білоруської компанії доведеться за смаком.
Фабрика створює свої моделі тільки з якісних тканин і фурнітури, використовуючи сучасні швейні технології. Саме тому одяг сідає по фігурі ідеально і виглядає прекрасно. Компанія дійсно піклуватися про своїх покупців, пропонуючи їм найвишуканіші фасони, в кожному з яких присутній особливий шарм.
Фірма «Айра стиль» представляє великий модельний ряд виробів білорського трикотажу, що включає в себе одяг для торжеств і вечірок, спорту та відпочинку. Будь-яка жінка отримує можливість скласти свій власний стильний гардероб, який відбиває її смак. Всі фасони - оригінальні, в них відчувається творчий дизайнерський підхід.
Щоб покупниці змогли підібрати собі наряд у відповідності зі своїм основним стилем, компанія розробляє одяг всіх напрямків. У кожній колекції представлені як консервативні класичні, так і ультрасучасні моделі в дусі новітніх модних тенденцій. Серед численних виробників одягу великих розмірів відомого бренду «білоруський трикотаж» "AIRA STYLE"  займає лідируючу позицію.
Створюючи модельні ряди, фабрика орієнтується на різні типи жіночих фігур. Дівчина будь-якої комплекції повинна мати право бути красивою - такий принцип лежить в основі творчості білоруських дизайнерів. Тому наряди від «Айра стиль» вміло підкреслюють гідності і приховують недоліки силуету.
Дуже часто одяг, зшитий в Європі, навіть сама модна і якісна, не виправдовує надій виглядати ідеально, тому що «не сідає по фігурі». Все може бути наслідком того, що лекала, за якими шиють європейські фабрики, стандартизовані під антропологічні дані і особливості статури мешканок цих країн. Як стверджує статистика, німкені, наприклад, мають більш вузькі стегна і широкі плечі, ніж представниці слов'янських народностей. Білоруські виробники використовують викрійки, адаптовані до фігур слов'янських жінок.
Модельєри, що працюють в компанії - справжні професіонали, здатні відчувати стиль і володіють відмінним смаком. Це відображається в кожній моделі, створеної фірмою. Своєчасна реакція на всі зміни в світі моди дозволяють колекціям бути затребуваними і завжди актуальними. Додавання різних вишуканих елементів роблять наряди цікавими, запам'ятовуються і бажаними для покупниць.

на сторінку
Показано 1 - 48 з 78 елементів
Показано 1 - 48 з 78 елементів